Két magyar is dobogós pozícióban Nyirádon
Két magyar versenyző is dobogót érő helyről várja a vasárnapi futamokat az FIA Rallycross Európa-bajnokság nyirádi fordulójában. Kacor Levente az ERX3-ban a második helyet, Kelő Gere Ádám pedig az ERX5-ben a harmadik pozíciót foglalja el három kvalifikációs verseny után az összesítésben. Az Európa-bajnokság csúcskategóriájában, az ERX1-ben egyelőre Trepák Andor áll a legjobban, a bajnoki cím Tovább …
