Kettős ünnep a Vörös Katlanban

A Rallycross Világbajnokság megszűnése után az Európa-Bajnokság lett a sportág csúcsa, így az az érdekes helyzet állt elő, hogy az Európa-bajnokság világbajnoki mezőnnyel büszkélkedhetett. Idén sem hagytuk ki a rallycross hazai ünnepét és a vasárnapot ismét a pálya szélén töltöttük. Kettős ünnep A gyereknap is erre a vasárnapra esett, így kettős ünnepként éltük meg a Tovább …

Két magyar dobogós a nyirádi rallycross Európa-bajnoki futamon

Kelő Gere Ádám második hellyel debütált az FIA Rallycross Európa-bajnokságon, miután az ERX5-ben csak a francia Valentin Comte tudta megelőzni a döntőben. Az ERX3-ban is volt magyar versenyző a fináléban, Kovács Sámuelt – akárcsak az elmúlt évben – a harmadik pozícióban intették le. A legnépesebb kategóriában, az ERX1-ben a hazaiak közül Trepák Andor jutott a Tovább …